طراحی فضای داخلی (بسته اقتصادی)


طراحی فضای داخلی (بسته اقتصادی)

 

اگر می خواهید برای دکوراسیون داخلی محیط زندگی و کار خود با یک نفر طراح داخلی بصورت مستقیم در ارتباط باشید و از نظرات تخصصی آن ها برخوردار شوید ، بسته اقتصادی طراحی دکوراسیون داخلی برای شما مناسب شما خواهد بود.

در این بسته شما بصورت مستقیم با یک نفر از طراحان داخلی تیم معماری زیباسِت در تماس خواهید بود تا دکوراسیون ایده آل شما را طراحی کنند. تغییرات مدنظر شما می تواند شامل چینش کامل یک فضای جدید و یا ایجاد تغییراتی در فضای موجود باشد.

در این روش شما ابتدا با طراح داخلی خود بصورت مستقیم صحبت خواهید کرد تا انتظارات ، اهداف ، محدودیت ها و .... را با ایشان در میان بگذارید و طراح داخلی زیباسِت نیز با نیازها ، سلایق و سایر پارامترهای حائز اهمیت در طراحی فضای داخلی شما آشنا گردد.

سپس طراحی فضای داخلی و دکوراسیون شما بر اساس اطلاعات گرفته شده در مرحله قبل آغاز شده و نتیجه بصورت یک پلان 2 بعدی که بیانگر جانمایی وسایل و مبلمان شما خواهد بود برایتان ارسال خواهد گردید. در این مرحله جهت اطمینان خاطر شما امکان یک بار بازبینی طرح دکوراسیون داخلی و در صورت نیاز انجام اصلاحات مدنظر شما بصورت رایگان نیز پیش بینی شده است.

سپس بر اساس طرح تایید شده ، توصیه های لازم در خصوص اجرا و خرید به شما داده خواهد شد و همچنین با استفاده از پشتیبانی یک هفته ای در نظر گرفته شده ، می توانید هرگونه ابهام خود را در خصوص اجرای دکوراسیون با طراح داخلی خود در میان بگذارید.

طراحی فضای داخلی/ (یک فضا (اتاق))

  • فایل ها را به اینجا بکشید
  • تعداد فضای مورد نیاز جهت طراحی

  • 0 تومان

در صورت هرگونه ابهام، سوالات خود را از طریق شماره پشتیبانی 09033454764 با ما در میان بگذارید.