طراحی فضای داخلی (بسته اقتصادی)


طراحی فضای داخلی (بسته اقتصادی)

 

اگر می خواهید برای دکوراسیون محیط زندگی و کار خود با یک نفر طراح داخلی بصورت مستقیم در ارتباط باشید و از نظرات تخصصی آن ها برخوردار شوید ، بسته اقتصادی طراحی داخلی برای شما مناسب شما خواهد بود.

در این بسته شما بصورت مستقیم با یک نفر از طراحان داخلی تیم معماری زیباسِت در تماس خواهید بود و با کمک ایشان می توانید دکوراسیون ایده آل خود را طراحی نمایید. تغییرات مدنظر شما می تواند شامل چینش کامل یک فضای جدید و یا ایجاد تغییراتی در فضای موجود باشد.

در این روش شما ابتدا با طراح داخلی خود بصورت مستقیم صحبت خواهید کرد تا انتظارات ، اهداف ، محدودیت ها و .... را با ایشان در میان بگذارید و طراح داخلی زیباسِت نیز با نیازها ، سلایق و سایر پارامترهای حائز اهمیت در طراحی فضای داخلی شما آشنا گردد.

سپس طراحی فضای داخلی و دکوراسیون شما بر اساس اطلاعات گرفته شده در مرحله قبل آغاز شده و نتیجه بصورت یک پلان 2 بعدی که بیانگر جانمایی وسایل و مبلمان شما خواهد بود برایتان ارسال خواهد گردید. در این مرحله جهت اطمینان خاطر شما امکان یک بار بازبینی طرح و در صورت نیاز انجام اصلاحات مدنظر شما بصورت رایگان نیز پیش بینی شده است.

سپس بر اساس طرح تایید شده ، توصیه های لازم در خصوص اجرا و خرید به شما داده خواهد شد و همچنین با استفاده از پشتیبانی یک هفته ای در نظر گرفته شده ، می توانید هرگونه ابهام خود را در خصوص اجرای دکوراسیون با طراح داخلی خود در میان بگذارید.

طراحی فضای داخلی/ (یک فضا (اتاق))

  • فایل ها را به اینجا بکشید
  • تعداد فضای مورد نیاز جهت طراحی

  • 0 تومان

در صورت هرگونه ابهام، سوالات خود را از طریق شماره پشتیبانی 09033454764 با ما در میان بگذارید.