سوالات متداول

طرح انجام شده چگونه به دست مشتری می رسد؟
گروه زیباست با ارائه سبک جدیدی از خدمات معماری شما را یاری می کند تا دکوراسیون و فضای داخلی خود را با ساده ترین و سریع ترین روش تغییر دهید. در این سبک شما نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر طراحی داخلی و معماری نخواهید داشت و تمامی مراحل کار بصورت کاملا بر خط (آنلاین) انجام خواهد پذیرفت. بدین منظور امکان دریافت و ارسال تصاویر و اطلاعات از طریق ایمیل ، شبکه های اجتماعی (تلگرام ، واتس اپ و ... ) و پلتفرم اختصاصی زیباسِت در دسترس شما خواهد بود. این خدمات به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته ارائه می شوند.
آیا پس از انتخاب نقشه جانمایی و تایید آن ، امکان تغییر وجود دارد؟
نقشه جانمایی ، پایه و اساس تمام فعالیت های بعدی خواهد بود که برای طراحی داخلی فضای شما صورت می پذیرد و هرگونه تغییر در آن منجر به تغییرات عمده در سایر مراحل خواهد گردید. ما برای رضایت خاطر شما ، امکان بازنگری در هنگام ارائه اولیه نقشه های جانمایی را فراهم کرده ایم و چنانچه هیچکدام از سه طرح ارائه شده مورد پسند شما قرار نگرفت ، نظرات شما اخذ تا نقشه اصلاحی ایجاد و در اختیارتان قرار گیرد ( یک بازنگری رایگان) اما چنانچه پس از تایید نقشه جانمایی و در سایر مراحل ، تصمیم به تغییر نقشه جانمایی بگیرید ، انجام آن مشمول هزینه ای علاوه بر هزینه اولیه خواهد شد.
لیست خرید چیست و چه وقت آماده می شود؟
لیست خرید شامل تمام آیتم هایی است که برای چینش مبلمان بر اساس طراحی داخلی انجام شده توسط گروه زیباسِت ، مورد نیاز می باشند. این لیست و آیتم های موجود در آن بر اساس بودجه ای که شما در مراحل قبل اعلام نموده اید ، ایجاد می شود. لیست خرید در آخرین مرحله و بر اساس طرح سه بعدی تایید شده توسط شما ، تهیه و در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
پشتیبانی طراحی و خرید چیست ؟
پس از اتمام کار طراحی ، ممکن است در هنگام تهیه و اجرای چند آیتم از لیست خرید در هنگام مراجعه به بازار و مشاهده نمونه های مختلف ، دچار ابهاماتی شوید. اما نگران نباشید. تیم پشتیبانی زیباسِت با توجه به تجربه و اشرافی که بر بازار ساختمان و دکوراسیون دارند دراین مرحله شما را یاری خواهند کرد تا بهترین اقلام را تهیه کرده و کار انجام شده مطابق طرح ارائه شده پایان پذیرد.
آیا میتوان خارج از لیست اثاثیه به فضا اضافه کرد؟
گروه زیباسِت سعی دارد با رعایت اصول معماری و ترکیب آن با سلایق و خواسته های شما ، فضایی آرام و لذتبخش را برایتان فراهم آورد. با توجه به حساسیت این موضوع و لزوم حفط توازن صورت پذیرفته در طراحی انجام شده ، چنانچه مایل به استفاده از مبلمان موجود یا اثر هنری و قطعه دکوری خاصی در فضای جدید هستید ، حتما آن را در مرحله مشاوره به گروه اعلام کرده تا در طراحی داخلی شما لحاظ گردد . هرگونه مبلمانی که خارج از طرح به فضا اضافه شود باعث بر هم خوردن هارمونی و تعادل میگردد و مسئولیت این امر به عهده مشتری خواهد بود
آیا امکان استفاده از مبلمان موجود ، در طرح نهایی امکان پذیر است؟
بله. شما می بایست در مرحله گردآوری اطلاعات ، مشخصات و تصویر مبلمان و اثاثیه ای که مایل به استفاده از آن ها در دکوراسیون جدید هستید را به ما ارائه دهید در طراحی فضای جدید لحاظ گردند. توجه داشته باشید مبلمان موجود می بایست با سبک انتخابی جهت دکوراسیون جدید همخوانی داشته باشند.
هرگونه سوال یا ابهام خود را از طریق گفتگوی آنلاین یا فرم تماس با ما در میان بگذارید