نحوه‌ی انجام طراحی داخلی آنلاین

نحوه انجام کار در زیباسِت


ساده تر از همیشه ، خانه ی ایده آل خود را داشته باشید

مشاوره طراحی داخلی

1- مشاوره رایگان

شما می توانید پیش از هرکاری از مشاوره و گفتگوی رایگان زیباسِت بهره مند شوید. برای این کار کافی است به صفحه همفکری با طراح داخلی رفته و بصورت رایگان اطلاعات و ساعات مناسب تماس خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند. شما می توانید هرگونه ابهام و سوالی که در خصوص تغییر دکوراسیون ، نحوه چیدمان ، انواع متریال ، رنگ آمیزی ، جدید ترین مدل های دکوراسیون و ... دارید را با تیم پشتیبانی ما در میان گذاشته و پاسخ خود را بصورت کاملا رایگان دریافت نمایید. همچنین برای دریافت خدمات ویژه زیباسِت از قبیل طراحی کاملا سفارشی و شخصی دکوراسیون متناسب با نیاز شما توسط تیم معماری زیباسِت ، ارائه تصاویر سه بعدی (3D) از دکوراسیون نهایی ، لیست خرید و ... می توانید با راهنمایی تیم پشتیبانی بسته متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایید.

معماری داخلی

2- آشنایی با سلیقه و نیازهای شما

پس از انتخاب بسته ، اولین گام آشنایی بیشتر با شما برای طراحی سفارشی و شخصی سازی شده دکوراسیون شما می باشد. در این مرحله ما با سلیقه شما آشنا خواهیم شد. سپس اهداف شما از تغییر دکوراسیون و خواسته های شما از دکوراسیون جدید را مورد بررسی قرار دهیم . همچنین مشخصات فضای فعلی شما را برای اعمال تغییرات دریافت و آنالیز خواهیم کرد. آخرین مرحله اعلام زمان و بودجه پبش بینی شده توسط شما می باشد تا میزان و نوع تغییر دکوراسیون شما در چارچوب آن طراحی گردد.

راهنمای چیدمان مبل

3- ارائه ایده های اولیه (نقشه چیدمان) و بازنگری

در این مرحله ، پروژه شما در اتاق فکر زیباسِت طرح شده و مورد بررسی قرار می گیرد. ابتدا لیستی از عوامل موثر در طراحی داخلی و دکوراسیون شما که در مرحله قبل جمع آوری گردیده بود تهیه شده و سپس با توجه به تمامی پارامترهای مدنظر شما ، ایده پردازی برای خلق فضایی ایده آل صورت می گیرد. حال نوبت تهیه طرح های اولیه و نقشه چیدمان می باشد. این طرح ها تنها شامل کلیات دکوراسیون شما بوده و نکاتی مهمی چون چینش اساسیه و مبلمان و تغییرات عمده در نظر گرفته شده در آن ها مشخص می باشد. پس از تهیه طرح ها ، جهت مشاهده و بازبینی برای شما ارسال خواهد گردید. در این مرحله چناچه تغییراتی مدنظرتان باشد اعمال شده و پس از تایید نهایی شما ، مرحله سه بعدی سازی آن آغاز می گردد (مخصوص بسته ویژه). در تمامی این مراحل شما با تیم معماری ما در تماس خواهید بود و می توانید هرگونه ابهام یا سوال خود را براحتی مطرح نمایید.

چینش منزل

4- تهیه و ارائه تصویر سه بعدی (3D) دکوراسیون

چنانچه بسته ویژه را انتخاب کرده باشید حال نوبت آن است که بر اساس نتایج مراحل قبل و بر اساس طرح تایید شده شما ، تصویری سه بعدی با مختصات واقعی فضای شما و بر اساس تغییرات مدنظرتان تهیه گردد. این تصاویر سه بعدی به شما کمک خواهد کرد تا تصوری دقیقی از دکوراسیون خود داشته باشید و بدانید پس از تغییرات منزل شما چه شکلی خواهد داشت. این تصاویر با بهره گیری از بهترین متخصصین و نیز سیستم های رایانه ای روز دنیا تهیه شده و تصویری کاملا رنگی و واقعی ایجاد خواهد گردد. در این تصاویر تمامی جزئیات بصورت دقیق به تصویر کشیده شده است و شما می توانید متریال بکار رفته ، رنگ ها ، نورپردازی ، مبلمان و سایر موارد را مشاهده نمایید و تصویری دقیق از نتیجه تغییرات ، پیش از آغاز آن داشته باشید. شما می توانید پس از مشاهده تغییرات مدنظر خود را ما بگویید تا طرح شما بصورت کاملا رایگان مورد بازبینی مجدد قرار گرفته و نتیجه نهایی برایتان ارسال گردد.

راهنمای خرید مبلمان

5- ارائه لیست خرید و برآورد هزینه

به شما تبریک می گوییم. طراحی فضای داخلی و دکوراسیون شما تمام شده و شما هم اکنون آماده انجام تغییرات و داشتن منزلی رویایی هستید. ما بر اساس تصویر سه بعدی تهیه شده که مورد تایید شما نیز قرار گرفته است ، لیستی از کلیه ملزومات مورد نیاز شامل متریال استفاده شده ، مبلمان ، نورپردازی ، اکسسوری و ... را به شما ارائه می دهیم. این لیست همچنین شامل برآورد قیمت خرید و اجرا یا نصب هریک از موارد بوده و شما می توانید با چشمانی باز و با اطمینان از نتیجه نهایی ، تغییر دکوراسیون خود را آغاز نماید. همکاران ما در تیم پشتیبانی زیباسِت تا پایان کار همراه شما بوده و شما را تا اتمام پروژه تنها نخواهیم گذاشت.


همین حالا تغییر دکوراسیون خود را آغاز کنید