استفاده از رنگ در طراحی دکور آرایشگاه زنانه
راهنمای کامل و گام به گام طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه (همراه با تصاویر)
بهمن ۲۴, ۱۳۹۷
نمونه آشپزخانه تصویر
راهنمای انتخاب رنگ کابینت : کابینت رنگ روشن یا تیره
فروردین ۴, ۱۳۹۸
نمایش همه

تغییر دکوراسیون اتاق کودک با کمترین هزینه ؛ اتاق خوابی متفاوت

طراحی اتاق کودک و نوزاد با بودجه مناسب

سلام خدمت تمامی شما کاربران عزیز مجله دکوراسیون زیباست.شمایی که همیشه به فکر بهتر کردن چیدمان منزل و ایجاد تنوع و زیبایی در محیط خانه یا کار خود هستید.اما میخواهیم بگوییم نوبتی هم که باشه نوبت بچه هاست تا دکوراسیون اتاق شان را کمی تغییر دهیم و زندگی را برایشان لذت بخش تر کنیم.پس در ادامه با ما همراه شوید تا ببینیم چگونه دکوراسیون اتاق کودک خود را زیباتر کنیم که صرفه اقتصادی هم داشته باشد.

طراحی یک اتاق زیبا برای کودکان نیاز به هزینه های فراوان ندارد. با کمی دانش و خلاقیت می توانید با هزینه ای کم فضایی برای کودکان ایجاد کنید که در عین زیبایی، ارزان هم باشد.البته نه این که فقط دکوراسیون اتاق کودک را میتوان ارزان تغییر داد بلکه تغییر دکوراسیون منزل ارزان هم از مواردیست که شدنی است و ما قبلا راه و روش های آن را بیان کردیم.بگذریم.

نمی دانید از کجا شروع کنید؟ برای طراحی یک اتاق کودک زیبا، با این راه حل های کم هزینه آشنا شوید.

طراحی ودکوراسیون اتاق خواب کودک ونوزاد ارزان هدر

طراحی و دکوراسیون اتاق خواب کودک و نوزاد

نو کردن لوازم قدیمی برای استفاده در دکوراسیون اتاق کودک

قبل از اینکه برای خرید لوازم اتاق کودک به سیسمونی فروشی ها سر بزنید، به لوازمی که دارید نگاهی بیاندازید. با کمک رنگ و چند کشوی جدید می توانید یک دراور قدیمی را نو کنید. از سبدهای حصیری به عنوان محل نگهداری پوشک استفاده کنید. بجای صرفه هزینه خرید اثاثیه جدید کافی است کمی خلاقیت داشته باشید.

طراحی و دکوراسیون اتاق خواب کودک ونوزاد ارزان رنگ آمیزی اثاثیه قدیمی

رنگ آمیزی اثاثیه قدیمی

استفاده از چسب های رنگی در دکوراسیون اتاق کودک

اگر خانه شما اجاره ای است یا اگر بودجه محدودی در اختیار دارید، چسب های کاغذی می توانند در دکوراسیون شما معجزه کنند. این چسب ها راحت می چسبند و به راحتی جدا می شوند و با انتخاب از بین طرح ها و رنگ های مختلف، عملا امکان طراحی های نامحدود را فراهم می کنند.

این استیکرهای شیک و مدرن و کاملا موقت ، یک جایگزین مناسب برای کاغذ دیواری های گران و دایمی و راه حلی عالی برای دکوراسیون اتاق کودک با کمترین هزینه هستند. ایده های ارزان در این تصویر مثل تم رنگی آن جذاب هستند. برای ساختن یک دیوار زیبا مانند این، ازتکه های چسب های رنگی استفاده کنید.

طراحی اتاق کودک و نوزاد با بودجه مناسب استفاده از چسب های رنگی

دقیقا وقتی فکر می کنید نمی توان طرح دیگری با چسب های رنگی ایجاد کرد،با یک طرح جذاب دیگر مواجه می شویم. این دیوار راه راه با رنگ های شاد کودکانه، که با نوار چسب های ارزان طراحی شده، یک ایده خوب برای اتاق کودکان است.

طراحی ودکوراسیون اتاق خواب کودک ونوزاد ارزان رنگ آمیزی استفاده از نوار چسب رنگی

استفاده از نوار چسب رنگی در دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون رویایی و رنگی اتاق کودک

نگران هزینه و زمان لازم برای رنگ آمیزی اتاق کودک هستید؟ چرا کار را ساده نکنیم و یک فضای کاملا سفید را با رنگین کمانی از لوازم رنگی تزیین نکنیم؟ این اتاق کودک سرزنده و شاد، نشان می دهد که مقدار کمی رنگ می تواند یک اتاق زیبا و جدید برای کودک شما به وجود بیاورد.

 

طراحی ودکوراسیون اتاق خواب کودک ونوزاد ارزان دکوراسیون سیفد

طراحی و دکوراسیون اتاق خواب کودک با استفاده از رنگ سفید

استفاده از تور روی تخت کودک

با وصل کردن یک تور به بالای تخت کودک می توانید دکوراسیون اتاق کودک خود را با کمترین هزینه تغییر دهید. می توانید یک رشته لامپ چشمک زن هم به آن آویزان کنید تا کودک دلبندتان از شب لذت ببرد!

دکوراسیون اتاق کودک با کمترین هزینه

استفاده از تور برای تخت کودک

استفاده از قاب در دکوراسیون اتاق کودک

به دنبال تزئینات ارزان برای دیوار هستید؟ مجموعه ای از قاب های دست دوم با رنگ های ملایم، میتوانند به عنوان یک دکور ارزان روی دیوار بالای گهواره قرار بگیرند.

طراحی ودکوراسیون اتاق خواب کودک ونوزاد ارزان دکور دیوار با قاب عکس های زیبا

دایره های رنگی روی دیوار اتاق خواب کودک

این دایره های رنگی که به وسیله یک اسفنج گرد به راحتی روی دیوار قابل اجرا هستند، مقدار زیادی رنگ را به یک فضای ساده و سفید می آورند. تنها چیزی که نیاز دارید کمی رنگ و یک اسفنج کوچک است.

طراحی ودکوراسیون اتاق خواب کودک ونوزاد ارزان با استفاده از استیکرهای رنگی

استفاده از طرح های زیگ زاگ برای دکوراسیون اتاق کودک با کمترین هزینه

برای دکوراسیون اتاق کودک با کمترین هزینه می توانید به وسیله چسب و رنگ طرح های جالبی روی دیوار به وجود بیاورید. حتی اگر نمی توانید خط های صاف بکشید از طرح های درختی یا زیگ زاگ استفاده کنید. ابتدا چسب را روی دیوار بچسبانید و بین آنها را رنگ کنید، و بعد چسب ها را جدا کنید.

دکوراسیون اتاق کودک با کمترین هزینه

طراحی ودکوراسیون اتاق خواب کودک ونوزاد ارزان با خطوط زیگ زاگ

نقاشی دیواری برای کودکان

اگر یک نقاشی غافلگیر کننده روی دیوار می خواهید اما زمان و هزینه کافی برای یک اثر هنری بزرگ را ندارید، با کمی خلاقیت می توانید این کار را با نوار چسب های رنگی انجام دهید.

دکوراسیون اتاق کودک با کمترین هزینه

گوشه ای برای مطالعه کودکتان

می توانید در گوشه ای از اتاق، چند طبقه برای قرار دادن کتاب نصب کنید و با یک طرح ساده روی دیوار، آنجا را به فضایی الهام بخش و جذاب برای کودکتان تبدیل کنید.

دکوراسیون اتاق کودک با کمترین هزینه

طراحی ودکوراسیون اتاق خواب کودک ونوزاد ارزان طراحی کتابخانه و قفسه

فرش های زیبا برای دکوراسیون  اتاق کودک

یک راه سریع برای دکوراسیون اتاق کودک با کمترین هزینه استفاده از یک فرش با طرحی شاد است. این فرش می توانند با اشکال یا طرح های فانتزی و شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودکان باشند.

طراحی ودکوراسیون اتاق خواب کودک ونوزاد ارزان انتخاب فرش

انتخاب فرش برای اتاق کودک

گل های کاغذی روی دیوار اتاق خواب کودک

دسته ای از گل های پر زرق و برق کاغذی، یک نقطه کانونی جذاب در این اتاق شیک و دخترانه به وجود آورده اند.

طراحی ودکوراسیون اتاق خواب کودک ونوزاد ارزان تزئین دیوار با گل های کاغذی

تخته گچی

چه کسی تخته گچی را دوست ندارد؟ یک تخته سیاه می تواند دیوار خالی و خسته کننده را به یک تخته بزرگ برای سرگرمی و تخیل تبدیل کند و تمام هزینه این کار به اندازه قیمت یک قوطی رنگ است.

این تخته سیاه دیواری کف-تا-سقف در تضاد رنگی خوبی با رنگ صورتی  و سفید اتاق قرار گرفته است.

طراحی ودکوراسیون اتاق خواب کودک ونوزاد ارزان استفاده از تخته سیاه

طراحی ودکوراسیون اتاق خواب کودک ونوزاد ارزان استفاده از تخته سیاه

گوشه دنج برای کودکان

این نوع تور که به راحتی قابل نصب است، با هزینه ی کم تفاوت زیادی در دکوراسیون اتاق ایجاد می کند و رنگ و بافت را در کنار به وجود آوردن فضایی کاربردی و لذت بخش برای کودک شما، به اتاق می آورد.البته ممکن است که اگر آپارتمان نشین هستید با محدودیت فضا هم دست و پنجه نرم کنید با باز در اینجا پیشنهاد می کنیم مطلب طراجی دکوراسیون مناسب خانه آپارتمانی کوچک را مطالعه نمایید.

طراحی ودکوراسیون اتاق خواب کودک ونوزاد ارزان استفاده از تور برای ایجاد گوشه ای آرام

ستفاده از تور برای ایجاد گوشه ای آرام برای کودکان

عروسک های بزرگ در اتاق کودک

عروسک های بزرگ مثل تصویر این خرگوش های بامزه ،که در یک اتاق کودک با رنگهای خنثی قرار گرفته اند، در حال تبدیل شدن به مد سال هستند. با اینکه بعضی از این عروسک ها ممکن است گران باشند، شما به راحتی می توانید همان نتیجه را با قاب کردن یک پوستر ارزان یا چاپ تصویری که خودتان دانلود کرده اید ، بگیرید.

طراحی ودکوراسیون اتاق خواب کودک ونوزاد ارزان استفاده از قاب عکس های بزرگ

مبلمان متفاوت را حذف کنید

اگر  نمی خواهید اتاق کودکتان مثل یک بازاچه به نظر برسد باید راهی پیدا کنید تا مبلمانی که از نظر بصری هر کدام یک جزء جدا گانه به نظر می رسند را به یک ست منسجم تبدیل کنید. هنگام خرید اثاثیه باید یک تم واحد در ذهن خود در نظر داشته باشید. رنگ میتواند یک عامل مشترک باشد که به شما کمک می کند تنها با یک پوشش رنگی چند وسیله را با هم ست کنید. میتوانید اجزای مبلمان را از یک سبک انتخاب کنید. همچنین استفاده از بافت یا جنس یکسان مثل چوب یا انتخاب آنها از یک شکل به شما کمک می کند دکوراسیون منسجم تری داشته باشید.در پایان می توانید مقاله اختصاصی در مورد زیباسازی دیوار اتاق کودک نیز مطالعه کنید.

شما  می توانید با استفاده از بسته های طراحی دکوراسیون زیباست که بصورت کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه برای شما در نظر گرفته شده است طراحی دکوراسیون اتاق کودک دلبند خود را به ما بسپارید تا با کمترین هزینه دکوراسیونی خاص و متفاوت که بصورت کاملا سفارشی و بر اساس خواسته ها و نیاز شما طراحی شده است را اجرا نمایید. هرگونه ابهام یا سوال خود در خصوص دکوراسیون را در مشاوره رایگان دکوراسیون از ما بپرسید.

 

این مقاله توسط تیم تولید محتوا مجله‌ی زیباست تالیف و ترجمه شده است

(استفاده از مطالب مجله دکوراسیون زیباست با ذکر منبع بلامانع است)   

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *