نقش-قاب-عکس-در-دکوراسیون
طراحی دکوراسیون پذیرایی با توجه به آثار هنری
فروردین ۲۳, ۱۳۹۸
طراحی دکوراسیون داخلی در مشهد
طراحی دکوراسیون داخلی در مشهد
فروردین ۲۹, ۱۳۹۸
نمایش همه

دکوراسیون آشپزخانه در مشهد

دکوراسیون آشپزخانه در مشهد

دکوراسیون آشپزخانه در مشهد

با سلام خدمت تمامی دوستان و همراهان زیباست . شرکت زیباست در تلاش است تا در زمینه طراحی دکوراسیون آشپزخانه در مشهد و زیباسازی دکوراسیون شما جدیدترین و پیشرفته ترین طرح های دکوراسیون را به شما ارائه کند . امیدواریم تا در این راستا بتوانیم رضایت شما را کسب کنیم .

طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه، از مهمترین عوامل زیبایی خانه است.دکوراسیون و طراحی الهام بخشی است از علم و فرهنگ و هنر، یک حرفه دلنشین و پر کاربرد که شامل افزایش مفهمومی فضا، بررسی کامل تمام فضای موجود، بررسی مکان مورد نظر برای طراحی، برنامه ریزی دقیق، تحقیق و پژوهش، مدیریت و زیر نظر داشتن اجزای ساخت، و درنهایت مرحله ی اجرای طرح می باشد و مقصود و هدف از این کار، توسعه و زیبا سازی فضای موجود در منزل برای تبدیل آن به یک مکان آرامش بخش و دلنشین و در عین حال امن برای اعضای خانواده می باشد.

دکوراسیون آشپزخانه، یکی از فرایند های به شدت پر استقبال و اثبات شده در زمینه ی طراحی داخلی و دکوراسیون است که امروزه بسیاری از مردم و همچنین خانواده های ایرانی بخصوص در شهر مشهد اهمیت بسیار ویژه ای به این مهم می دهند.از این رو، اهمیت دکوراسیون آشپزخانه در مشهد با پیشرفت روزافزون خود به یکی از پر کار ترین حرفه های موجود در مشهد تبدیل شده است.

با اعمال نغییراتی کوچک و با ظرافت و همچنین با به کار گیری مدل های به روز و طراحی های زیبا در منزل، محل کار، آشپزخانه و … می توان به راحتی به محیط های تکراری و کسل کننده، جان تازه ای بخشید و دوباره احساس تازگی را در محیط زنده کرد.با استناد به تجربیات و تحقیقات انجام شده، اغلب طرح های شلوغ و بهم ریخته که در پی آن هزینه های زیادتری را هم به دنبال داشته است نتیجه ی ضعیف تری نسبت به طراحی های ساده و در عین حال کم خرج داشته است.به همین خاطر طراحی و دکوراسیون آشپزخانه ها  در مشهد هم از این قاعده مستثنا نیست. خانم ها که نسبت به بقیه اعضای خانواده سر و کار بیشتری با آشپرخانه دارند می توانند با ارائه ی ایده های خلاقانه درباره ی دکوراسیون آشپزخانه آنجا را برای خودشان به منزله ی محیطی دلپذیر تغییر دهند و با عشقی چند برابر به پخت و پز غذاهای خوش مزه بپردازند.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه در مشهد

دکوراسیون آشپزخانه در مشهد

دکوراسیون آشپزخانه هم یکی از توابعی است که در زیرمجموعه ی دکوراسیون خانه قرار میگیرد. یکی از مهمترین ویژگی های طراحی آشپزخانه رنگ بندی اجسام و وسایل می باشد زیرا با رنگ پذیری بهتر اجسام، روح تازه ای به آشپزخانه دمیده می شود. به عنوان مثال، کابینت جزو پرکاربرد ترین و برجسته ترین اجزای آشپزخانه است که همیشه یکی از دغدغه های خانم های خانه دار برای زیباسازی آنجا بوده و به همین دلیل با جدیت تمام در انتخاب خانه ای که کابینت های محکم، جادار و زیبایی داشته باشد دقت می کنند. برای طراحی چوبی دکوراسیون آشپزخانه در مشهد ، کابینت های ام دی اف جزو بهترین نوع کابینت ها به شمار می آید و از این رو، کابینت های چوبی به رنگ های قهوه ای روشن و یا قهوه ای سوخته، وجهه و زیبایی خاصی را به دکوراسیون چوبی و کلاسیک آشپزخانه می دهند. و در نهایت با مشاهده ی فضای طراحی شده و اجزای مرتبط با طراحی آشپزخانه می شود فهمید که چطور محیط جذابی در خانه ایجاد شده است.
در طراحی دکوراسیون برخی از آشپزخانه ها برای پرنور تر کردن فضای آشپزخانه پنجره هایی در ابعاد گوناگون روی دیوارها طراحی می شوند تا با بازتاب نور خورشید از بیرون بتوان فضای آشپزخانه را روشن تر کرد که این عمل هم به زیبایی و نور آشپزخانه کمک میکند و هم می تواند علاوه بر صرفه جویی در مصرف برق های اضافه و بی مورد، به فردی که در آشپزخانه مشغول آشپزی است کمک ویژه ای بکند زیرا نور یکی از مهم ترین شاخصه ها برای دید کافی در آشپزی است.

ایده هایی برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه های پنجره دار

ایده هایی برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه های پنجره دار

ایده هایی برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه های پنجره دار

آشپزخانه یکی از پر اهمیت ترین بخش های هر خانه است که طبیعتا فضای آن باید منظم و آراسته و تمامی وسایل آشپزخانه باید با چیدمانی منظم کنار هم قرار گیرند.بنابراین طراحی داخلی دکوراسیون آشپزخانه چه بزرگ و چه کوچک کار نسبتا دشواری برای طراحان این زمینه است. در ادامه با روشهایی به منظور طراحی دکوراسیون آشپزخانه های پنجره دار آشنا خواهید شد که برخی از آنها در طراحی دکوراسیون آشپزخانه در مشهد هم مورد استفاده قرار گرفته است.

یکی از خصوصیات مهم آشپزخانه های پنجره دار وجود منبع نور طبیعی است.به وسیله ی وجود خورشید، نور کافی در داخل آشپرخانه های پنجره دار مهیا می شود که این امر خود سبب صرفه جویی در مصرف برق هم می گردد. برای طراحی اینگونه آشپزخانه ها می توان از سبک های مدرن و کلاسیک استفاده نمود.
دکوراسیون آشپزخانه معمولا بطور هماهنگ با دیزاین منزل طراحی می شود. بطور مثال اگر در طراحی منزل و وسایل آن از اشیای سلطنتی یا از این دسته استفاده کرده اید، سبک کلاسیک سبک مناسبی برای طراحی آشپزخانه شماست.یا اگر در خانه از وسایل چوبی زیادی استفاده کرده اید، پس برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود می توانید از انواع کابیت ها ، درب و یا پنجره های چوبی بهره ببرید.

طراحی دکوراسیون مدرن آشپزخانه

طراحی دکوراسیون مدرن آشپزخانه

در دنیای تجملاتی امروز که همه چیز با پیشرفت علم و فناوری به سمت مدرنیته شدن می رود، سبک مدرن هم بیش از همیشه جای خود را در دل مردم باز می نماید.علاقه ی مردم به جدید بودن، به روز بودن و همچنین نو بودن روز به روز بیشتر شده و به همین خاطر این تفکر در زندگی شخصی آنها تاثیر به سزایی دارد.
اگر از آن دسته افراد هستید که تمایل دارید منزل شخصی تان که در آن سکونت دارید از طراحی و دکوراسیون زیبا و مدرنی بهره مند باشد، پیشنهاد می شود بخش های مختلف خانه را از جمله آشپزخانه که بسیار مهم است با طراحی سبک مدرن مزین کنید.

یکی از کارهایی که می تواند خیلی در تزیین پنجره های آشپزخانه مفید و زیبا باشد استفاده از پرده هایی با طرح های فانتزی و خاص است.وجود طرح های فانتزی در دکوراسیون آشپزخانه خیلی به برجسته شدن طرح آن کمک می کند.همچنین می توان پنجره های آشپزخانه را با چارچوب هایی که رنگ های متمایز از رنگ پرده یا دیوار های آشپزخانه دارند مجهز کرد تا با این کار فضای آشپزخانه کاملا متمایز شود و به چشم بیاید.
از دیگر چیزهایی که می تواند به زیبایی آشپزخانه های پنجره دار بهبود بخشد، قرار دادن گل،گیاه و یا گلدان هایی است که با شادابی و سرسبزی خود در طراحی آشپزخانه بسیار نقش مهمی داشته دارند. افزون بر این مورد اگر آشپزخانه شما از نوع بافت قدیمی است و در لبه ی پنجره های آن فضای خالی ای مانند طاقچه وجود دارد، می توانید با قرار دادن گلدان ها در آنجا طراوت را در آشپزخانه خود جاری کنید.

مواردی از دکوراسیون مدرن آشپزخانه

گازهای رومیزی

گازهای رومیزی | طراحی دکوراسیون آشپزخانه

گازهای رومیزی | طراحی دکوراسیون آشپزخانه

یکی از محبوب ترین اجسام آشپزخانه که امروزه در دکوراسیون آشپزخانه به وفور مورد استفاده قرار میگیرد، گازهای رومیزی است.این گازها که از خانواده ی گازهای برقی هستند به دلیل سرعت و امنیت بالایی که دارند و همچنین حجم کمتری که اشغال میکنند به شدت بین خانواده ها رواج پیدا کرده است. از دیگر ویژگی های بارز این نوع گازها این است که هنگام انجام عمل پخت و پز گرمای کمتری تولید میکنند و در عین حال محیط پخت و پز را خنک نگه میدارند. علاوه بر این، بر خلاف دیگر گازها احتیاج به هود بزرگ ندارند و به همین خاطر است که حجم کمتری را دربر میگیرد.

بکار گیری رنگ های روشن در آشپزخانه

بکار گیری رنگ های روشن در آشپزخانه | طراحی دکوراسیون آشپزخانه

بکار گیری رنگ های روشن در آشپزخانه | طراحی دکوراسیون آشپزخانه

امروزه به علت آپارتمانی شدن ساختمان ها و عدم وجود نور کافی در خانه ها و به ویژه آشپزخانه ها، این محیط ها بیشتر در فضاهای بسته و بدون نور قرار می گیرند. به همین دلیل استفاده از رنگ های روشن مانند سفید و یا قهوه ای روشن و یا کرمی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مانند انتخاب ظروف و یا کابینت ها و … می تواند این کمبود نور را جبران کند.

استفاده از کفپوش با طرح های مختلف برای کف آشپزخانه

کفپوش یکی از عناصری است که به زیبایی دکوراسیون آشپزخانه کمک بسیاری می کند. استفاده از کفپوش هایی با طرح چوبی علاوه بر زیبایی، ماندگاری بالایی دارد و در مدت زمان بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین کفپوش های چوبی تقریبا با تمامی سبک های طراحی سازگار و هماهنگ است و طراحان می توانند به راحتی روی آن مانور دهند.

استفاده از سینک های ظرفشویی بزرگتر در آشپزخانه

استفاده از سینک های ظرفشویی بزرگتر در آشپزخانه

استفاده از سینک های ظرفشویی بزرگتر در آشپزخانه

سینک ظرفشویی جزو مهمترین اجزای آشپزخانه است و به همین دلیل در طراحی آن دقت بسیار زیادی می شود.در دنیای امروز به دلیل نبود فضای کافی برای شستن ظرف های غذا، در طراحی دکوراسیون آشپزخانه ها سینک های کوچکیساخته می شود که طبیعتا جوابگوی میزان ظرفهای آلوده نیست. به همین دلیل طراحان دکوراسیون می توانند با طراحی سینک های بزرگتر با در نظر گرفتن فضای آشپزخانه به این مشکل بوجود آمده پاسخ دهند.

در این مقاله سعی شد با معرفی چند طرح برای دکوراسیون آشپزخانه برای خانم ها و افراد علاقه مند به این موضوع، کمکی به آنها شده باشد و همچنین طراحانی که به دنبال کشف ایده برای دیزاین و طراحی دکوراسیون بخشهای مختلف خانه به ویژه آشپزخانه را دارند می توانند با مطالعه ی این مقاله و مقالات دیگری در این زمینه به نتیجه ی شایانی برسند.

در صورتی که میخواهید آشپزخانه خود را بازسازی کنید مقاله بازسازی آشپزخانه را نیز مطالعه کنید

شرکت زیباست در زمینه طراحی دکوراسیون آنلاین در مشهد با داشتن تیمی تخصصی سعی کرده است تا بتواند به شما دوستان و همراهان عزیز خدمات ویژه ای را بدهد . در صورت مشاوره و سفارش طراحی آنلاین میتوانید با شماره  ۰۹۰۳۳۴۵۴۷۶۴  تماس بگیرید و از خدمات ما مطلع شوید .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *