دکور اتاق کوچک
راهنمای چینش دکوراسیون خانه های کوچک آپارتمانی
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۷
مبلمان در دکوراسیون اتاق کوچک
راهنمای گام به گام چیدن مبلمان منزل
آذر ۲۱, ۱۳۹۷
نمایش همه

بازسازی آشپزخانه : چگونه یک آشپزخانه ایده آل داشته باشیم

آشپزخانه

بازسازی و تغییرات قسمت مهمی از زندگی را تشکیل می دهند. اشیا اطراف ما در طول زمان خراب و از کار افتاده می شوند و گاهی نیز از آنها خسته و دل زده می شویم و احساس می کنیم که دیگر وقت تغییر است تا تنوعی زیبا در محیط اطراف خود ایجاد کنیم و قطعا این زیباسازی شامل آشپزخانه هم می شود که در این مطلب از زیباست بطور کامل زوایای مختلف داشتن یک آشپزخانه زیبا را باهم بررسی می کنیم.

بازسازی آشپزخانه کاری زمان بر و البته پر هزینه است. بازسازی آشپزخانه بین ۶ تا ۸ هفته زمان می برد که البته با توجه به ابعاد آشپزخانه و سطح تغییرات تا ۶ ماه نیز ممکن است افزایش یابد. همچنین در این میان سر درگمی در انتخاب استایل ، رنگ ، متریال و اثاثیه آشپزخانه مانند گاز، یخچال، فر و میکروفر نیز هر یک ماجرای خاص خود را خواهند داشت.

زمانی که تصمیم به بازسازی آشپزخانه می گیرید می بایست به زمانبر بودن و پر هزینه بودن این عمل و نیز و بودجه و زمانی که در اختیار دارید توجه نمایید. همچنین باید بسیار حساب شده و با دقت این کار را انجام دهید تا نتیجه کار بتواند شما را راضی کند. به همین دلایل است که افراد بسیاری از بازسازی آشپزخانه منصرف می شوند.

اگر طراحی آشپزخانه مناسب و اصولی باشد آشپزخانه جدید میتواند جذابترین قسمت منزل شما باشد.

اما نباید به این زودی از تصمیم خود منصرف شوید و می توانید راه های دیگری را امتحان کنید. علیرغم اینکه بازساری آشپزخانه زمان بر و پر هزینه است تنها چیزی که میتواند شما را در عملی کردن تصمیم خود مطمئن کند رضایت ناشی از نتیجه نهایی کار خواهد بود.

اگر طراحی آشپزخانه مناسب و اصولی باشد آشپزخانه جدید میتواند جذاب‌ترین قسمت منزل شما باشد. همچنین شما اگر از هر مشاور املاکی سوال کنید به شما خواهد گفت که داشتن یک آشپزخانه زیبا و به روز چقدر می تواند در فروش منزل موثر باشد‌.حتی اگر قصد فروش نیز نداشته باشید هیچ چیز بهتر از وقت گذراندن در یک آشپزخانه زیبا و امروزی نیست.

هر چند که عملی کردن این کار شاید کمی سخت و پیچیده باشد اما پیاده سازی طرح آشپزخانه ای که در رویاهای خود می پرورانید ممکن است. حال اگر در مورد طراحی مجدد آشپزخانه خود به دنبال راهی می گردید، این ۶ اصل مهم و کلیدی که رعایت آنها در هر آشپزخانه ای لازم و ضروری است را مرور نمایید تا به بهبود دیزاین منزل شما کمک کند.

انتخاب کاشی برای آشپزخانه

چنانچه شما هم تصمیم به بازسازی آشپزخانه خود دارید ، می توانید از بسته های مشاوره و طراحی دکوراسیون زیباسِت استفاده کنید تا با کمترین هزینه ، بهترین نتیجه را کسب نمایید و از زندگی در محیطی که بصورت شخصی برای شما طراحی شده است ، لذت ببرید (برخی نمونه کارهای آشپزخانه طراحی شده توسط تیم زیباسِت را در نمونه کارها مشاهده نمایید)ت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *