نمونه آشپزخانه تصویر
راهنمای انتخاب رنگ کابینت : کابینت رنگ روشن یا تیره
فروردین ۴, ۱۳۹۸
طراحی دکوراسیون اداری در مشهد
طراحی دکوراسیون اداری در مشهد
فروردین ۲۱, ۱۳۹۸
نمایش همه

راهنمای کامل دکوراسیون دفتر کار : حالا از کار خود لذت ببرید

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس دفتر اتاق استراحت

برای داشتن دکوراسیون دفتر کار جذاب با مقاله ای دیگر از زیباست در خدمت شما هستیم

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس به رنگ خاکستری

نمونه دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس به رنگ خاکستری

دفتر کار، خانه دوم شماست. مکانی است که در آن فرصت‌های تجاری جدیدی را دنبال می‌کنید، برای به دست آوردن سهمی از بازار مبارزه می‌کنید، رویاهایتان را تحقق می‌بخشید و برای بهتر شدن چهره عمومی شرکت تان تلاش می کنید. یک محیط کاری پویا و مولد باید راحتی خانه و جدیت کار را به تعادل برساند. اما آیا شما به این هدف رسیده اید؟ راه های خوبی وجود دارند که بدون هدر دادن بودجه تان شما را به این هدف می رسانند. اگر در حال راه اندازی یک کسب وکار جدید هستید یا می خواهید به کسب و کار موجودتان جان تازه ای ببخشید، این توصیه ها را در دکوراسیون دفتر کار خود به کار ببرید و در راه موفقیت تجارتتان قدم بگذارید.

ورودی جذاب

دکور دفتر کار کوچک و لوکس ورودی

مراقبت تاثیر اولیه دکوراسیون دفتر کار تان بر ذهن مراجعین باشید

ورودی دفتر کار شما اولین چیزیست که اعضای تیمتان و مشتریان شما هنگام ورود، قرار است ببینند. بنا براین شما باید دقت زیادی در طراحی این قسمت داشته باشید. مبلمان و دکوراسیون ورودی باید برای کارمندان و ملاقات کنندگان شما کاملا جذاب باشد.

اهداف خود را مشخص کنید

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس هداف شرکت را مشخص یادآوری کنید

با استفاده از دکوراسیون ، اهداف شرکت را بصورت مشخص یادآوری کنید

یادآوری چندین باره اهداف کار در طول روز، راه موثری برای نشان دادن ارزش هایی است که در کسب و کار شما اهمیت دارند و تاکیدی برای انجام آنهاست. می توانید یک تابلوی بزرگ در مورد ماموریت شرکت و شرح وظایف درست کنید و آن را در قسمت عمومی دفتر کار قرار دهید. می توانید چیزهایی شبیه به این داخل تابلو بنویسید:
– چیزی تولید کن که به آن افتخار کنیم
– سریع یاد بگیر،سریعتر عمل کن
– خودت باش

استفاده از رنگ سازمانی در دکوراسیون دفتر کار

دکور دفتر کار کوچک و لوکس استفاده از رنگ سازمانی

استفاده از رنگ آبی در دکور دفتر کار باعث ایجاد آرامش در محیط کار می شود.

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس استفاده از رنگ سازمانی

استفاده از رنگ های قرمز ونارنجی در پس زمینه ، فضایی با انرژی و تحرک بالا ایجاد می کند.

هنگام انتخاب رنگ برای دفتر کار تان، از رنگ سازمانی کسب و کارتان استفاده کنید تا فضای شما منعکس کننده اهداف کار و آنچه که هستید، باشد. رنگ های مناسب می توانند تأثیرات روانشناختی عمیقی بر روی افراد داشته باشند، و باعث می شود آنها احساس خوشحالی کنند.

استفاده از آثار هنری در دکوراسیون

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس استفاده از آثار هنری

استفاده از آثار هنری مانند تابلوهای نقاشی

استفاده از آثار هنری در دکور دفتر کار

استفاده از آثار هنری اثر دراماتیکی بر کل فضا می گذارند.

هنر می تواند فضای کاری شما را جالب و متفکرانه کند. اگر به دنبال سادگی هستید از تابلو های سیاه و سفید استفاده کنید. برای داشتن فضای سرزنده تر می توانید طرح های پر جنب و جوش و چشم نواز به کار ببرید، که هر بار از جلوی آن رد می شوید انرژی بگیرید.

استفاده از مبلمان منحصر به فرد و راحت در دکوراسیون دفتر کار

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس استفاده از مبلمان منحصر به فرد و راحت

استفاده از مبلمان راحت در دکوراسیون باعث می شود تا پرسنل شما احساس روزمرگی و رخوت نکنند

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس استفاده از مبلمان منحصر به فرد و راحت

با استفاده از مبلمان خلاقانه ،روحیه همکاری و صمیمیت جمعی را افزایش دهید

این روزها گزینه های زیادی برای انتخاب میز، صندلی، نیمکت و… وجود دارد: از پاف هایی با پارچه طرح حیوانات تا انواع صندلی های مدرن و خاص. قطعا مبلمانی پیدا خواهید کرد که با با نام تجاری شما همخوانی داشته باشد. فروشگاه های آنلاین مبلمان راه خوبی برای پیدا کردن نمونه های خاص هستند.
همچنین نباید اهمیت راحت بودن مبلمان را فراموش کنید. اگر یک صندلی را فقط به خاطر زیبایی آن انتخاب کنید، ممکن است کارایی لازم را نداشته باشد و در این صورت احتمالا بازدهی کاری کاهش می یابد. پس قبل از خرید صندلی ها در مورد کیفیت آن ها تحقیق کند و مدل های ارگونومیک را انتخاب کنید. برای ایجاد راحتی بیشتر برای کارمندان، می توانید از صندلی ها و میزهای تنظیم شونده استفاده کنید، با این کار افراد می توانند میز و صندلی خود را هر طور که راحت هستند تنظیم کنند. در فضاهای کوچک می توانید از قفسه ها و کمد های ایستاده که فضای کمتری اشغال می کنند استفاده کنید.برای راهنمایی بیشتر در مورد انتخاب مبلمان مقاله مبلمان و چیدمان های زیبا و پرکاربرد در ۹۷ رامطالعه فرمایید

استفاده از آینه در دکوراسیون دفتر کار

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس استفاده از آینه

استفاده از آینه باعث بزرگتر دیده شدن و روشنر شدن فضا می شود

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس استفاده از آینه

استفاده از آینه کهنه کاری شده در فضای مدرن کنتراستی جذاب و فضایی لوکس را بوجود می آورد

آینه ها می توانند جو کلی فضای کار شما را تغییر بدهند. آنها دفتر کارتان را صمیمی و حرفه ای نشان می دهند و کمک می کنند تا هر نوع فضایی بزرگتر به نظر برسد. همچنین باعث می شوند فضای کار شما بازتر و جذاب تر احساس شود.

دیوارها را بردارید

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس دیوارها را بردارید

دیوارها را بردارید تا فضایی بزرگ و شفاف بدست آورید

محیط های اداری باز و بدون دیوار بهتر از دفترهای کار معمول هستند. برداشتن دیوارها، ارتباط و همکاری بین اعضا را افزایش داده و به کلِ محیط کار حس همکاری سراسری می دهد. به این ترتیب، اعضای تیم احساس آرامش بیشتری برای شرکت در بحث های کاری دارند، زیرا جو دوستانه و غیررسمی است. برای جدا کردن بعضی قسمت ها از یکدیگر می توانید از گلدان یا فرش استفاده کنید. استفاده از فرش روش خوبی برای جداسازی، بدون استفاده از جداکننده های مرسوم است.

دکوراسیون دفتر کار تان را ارزیابی کنید

هر فضایی در دفتر کار باید جو بخصوصی داشته باشد.به طور مثال، ممکن است بخواهید اتاق کنفرانس ، جو جدی تری داشته باشد. پس استفاده از رنگهای خنثی و مبلمان اداری به شما کمک می کند این حس را در فضا ایجاد کنید. یا احتمالا در اتاق استراحت، به سرگرمی و شاد بودن نیاز داشته باشید، پس استفاده از رنگ های شاد و جسورانه و یک تخته دارت ایده مناسبی خواهد بود و میتوانیم از مبلمانی مانند مبلهای راحتی و کاناپه برای آرامش بیشتر استفاده کرد که برای انتخاب مناسب  مبل  راحتی و کاناپه میتوانید مقاله نکات مهم خرید مبل راحتی و کاناپه را مطالعه فرمایید

یک دیوار را رنگ کنید

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس دفتر یک دیوار را رنگ کنید

برای اضافه کردن کمی رنگ جذاب به محیط، که نمی خواهید خیلی حواس را پرت کند، یک دیوار را با رنگی شاد رنگ کنید و بقیه فضا را با رنگ های خنثی و روشن تکمیل کنید.

اجازه دهید کارمندان فضایشان را شخصی کنند

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس دفتر اجازه دهید کارمندان فضایشان را شخصی کنند

هر کسی سلیقه و سبک مخصوص به خودش را دارد، وقتی این تفاوت ها وارد دکوراسیون می شود ، کارمندان را تشویق می کند تا اشیایی که در طول روز به آنها انگیزه می دهد را در محل کارشان قرار دهند: یک چیز ساده مثل یک دفتر برنامه ریزی رنگی یا یک چیز عجیب مثل پوستر هنرمند مورد علاقه اش.

یک قفسه کتاب اضافه کنید

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس دفتر یک قفسه کتاب اضافه کنید

اگر در کسب و کارتان، با استفاده از کتابهای مربوط به تجارت و توسعه حرفه ای در حال پیشرفت هستید، تعدادی از این کتاب ها رادر اتاق کنفرانس یا قسمت عمومی دفتر کار قرار دهید. اگر فضایی برای انجام این کار ندارید تعدادی کتاب که به اهداف شرکت شما مربوط است روی میزی در آن قسمت بگذارید تا با این کار افکار خلاقانه را تقویت کنید.

از به هم ریختگی در دکور دفتر کار دوری کنید

با استفاده ار قفسه و شلف از به هم ریختگی دوری کنید

هیچ کس در یک فضای به هم ریخته به خوبی کار نمی کند. کاغذها، پوشه ها و جعبه های آنها بعد از مدتی باید مرتب شوند. اختصاص دادن ۲۰ دقیقه به جمع آوری آنها و دور ریختن کاغذهای اضافی در هر روز، محیط را درکمترین زمان تمیز و با طراوت خواهد کرد.

از خوشبو کننده های محیط استفاده کنید

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس دفتر از خوشبو کننده های محیط استفاده کنید

بوی خوب در محیط دفتر کار، یک روز کاری خوب را می سازد. از خوشبو کننده ها استفاده کنید و مطمئن شوید که تهویه هوا به خوبی صورت می گیرد. می توانید یک شمع عطری یا یک عود روشن کنید و محل کارتان را خوشبو نگهدارید.

استفاده از قاب عکس در دکور دفتر کار

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس دفتر از استفاده از قاب عکس

قرار دادن یک قاب عکس از دوستان یا خانواده روی میزکار، چیزهایی که در زندگی برایتان مهم تر هستند را به شما یادآوری می کند. مثلا وقتی به خاطر فشار کاری در استرس هستید نگاه انداختن به عکس فرزندتان می تواند به شما آرامش دهد.

اتاق استراحت ؛ مقدمه ای برای خلاقیت

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس دفتر اتاق استراحت

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس دفتر اتاق استراحت

در صورت داشتن فضای کافی می توانید اتاقی برای استراحت و ریلکس کردن اعضای تیم در نظر بگیرید و برای ایجاد احساس آرامش از رنگ های روشن و سرد مثل سبز و آبی استفاده کنید. همه قهوه و چای رادوست دارند، پس وسایل مورد نیاز مثل قهوه ساز، شکر و لیوان ها را روی یک میز قرار دهید تا کارمندان در طول روز بتوانند از آن استفاده کنند.

استفاده از تصویر دسته جمعی اعضای تیم در دکور دفتر کار

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس دفتر تصویر دسته جمعی اعضای تیم

آیا شما و اعضای تیمتان زمانی را به انجام فعالیت های بشردوستانه اختصاص داده اید؟ یا یک روز در ماه فعالیت های تیمی انجام می دهید؟ این کارهای تیمی خوب را با گرفتن عکس به یک یادگاری از تلاش جمعی تبدیل کنید و قاب عکسی از آن ها را در دفتر کارتان قرار دهید. هر از چند گاهی نگاه کردن به عکس ها، شما را در انجام کارهای خوب تیمی تشویق می کند.

یک تخته وایت برد داشته باشید

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس دفتراستفاده ازتخته وایت برد

استفاده ازتخته وایت برد در دکور دفتر کار

چه در فضای شخصی و چه در فضای عمومی دفتر کار می توانید از یک تخته وایت برد یا تخته سیاه گچی برای پرورش ایده های خلاقانه استفاده کنید. از این روش برای بررسی بایدها و نبایدها و ارائه کارهای انجام شده استفاده کنید و اعضای تیمتان هم می توانند این کار را انجام دهند. با این کار کاغذ کمتری مصرف می کنید و از قطع درختان بیشتر، جلوگیری می کنید.

از گل ها و گیاهان در دکوراسیون دفتر کار خود کمک بگیرید

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس دفتراستفاده ازگل و گیاهان

زندگی جدیدی را با اضافه کردن گیاهان به دفتر کارتان بیاورید. گیاهان گلدانی می‌توانند به شما در جدا کردن فضاها به روش طبیعی کمک کنند و همچنین کیفیت هوا را در دفترکار بهبود می‌بخشند.

میز خود را به درستی قرار دهید

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس دفترمیز خود را به درستی تنظیم کنید

اگر شما یک اتاق کار خصوصی در فضای کاری خود دارید، میزتان را طوری تنظیم کنید تا اعضای تیم در حال راه رفتن یا هنگام به ورود به داخل رو در روی شما باشند. به این ترتیب، شما با صداقت و بدون کم شدن بازدهی هنگام کار، حریم خصوصی خود را متعادل می‌کنید.

تغییر در نورپردازی دکوراسیون

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس دفترتغییر در نورپردازی

نور پردازی یکی از مهم ترین عناصر در طراحی دفتر کار است. شما ممکن است مبلمان خاص و رنگ بندی زیبایی در دفتر کارتان داشته باشید اما بدون نورپردازی درست، هیچکدام از اینها به وضوح دیده نمی شوند. نور طبیعی بهترین نور است پس بهتر است همه ی پنجره ها بدون پوشش باشند تا بیشترین میزان نور طبیعی وارد فضا شود. نور مهتابی برای همه مناسب نیست، زیرا چشم را اذیت می‌کند، باعث سردرد می‌شود و با وضوح خوبی به نظر نمی‌رسد. نورپردازی بالای سر خود را با چراغ‌های رومیزی یا ایستاده ی مدرن تعویض کنید تا با بقیه دکوراسیون دفتر کارتان هماهنگ شود.این تغییر باعث ایجاد فضای باز اما منسجم می‌شود و خیلی بهتر به نظر می‌رسد.

یک ساعت بزرگ اضافه کنید

دکوراسیون دفتر کار کوچک و لوکس دفتر یک ساعت بزرگ اضافه کنید

با قرار دادن یک ساعت بزرگ در محیط کارتان ، بهره وری کارکنان را افزایش دهید

دیگر از کسی نمی‌پرسید که ساعت چند است. قرار دادن یک ساعت بزرگ در دفتر کار یک روش مدرن برای توجه به زمان وکنترل روابط همکاران است.

برای دیدن دکوراسیونهای بیشتر میتوانید ۲۰ طراحی هوشمندانه دفتر کار رانیز مطالعه کنید

چنانچه برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود سوال و ابهامی دارید ، می توانید همین حالا و براحتی از مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون زیباست استفاده نمایید. همچنین می توانید برای داشتن دفتر کاری جذاب، شیک و منحصر به فرد،بصورت کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه از بسته های طراحی دکوراسیون زیباست  استفاده کنید تا فضایی جذاب و منحصر به فرد برای مشتریان خود فراهم کرده و برند خود را تقویت نمایید.

 

این مقاله توسط تیمِ تولید محتوا مجله‌ی زیباسِت تالیف و ترجمه شده است

(استفاده از مطالب مجله دکوراسیون زیباست با ذکر منبع بلامانع است)   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *