مشاوره دکوراسیون

 

مشاوره دکوراسیون با متخصص طراحی داخلی

چنانچه تصمیم به تغییر دکوراسیون محیط زندگی یا محل کار خود گرفته اید اما در برخی موضوعات با ابهام مواجهید و نیاز به مشاوره با یک نفر متخصص طراحی داخلی دارید ، می توانید از بسته مشاوره دکوراسیون زیباسِت استفاده نمایید. در این بسته از طریق تماس تلفنی با طراحان داخلی مجرب در تماس خواهید بود و می توانید تمام سوالات خود در خصوص رنگ بندی و نحوه انتخاب رنگ ، انواع مبلمان و اصول ترکیب بندی آن ، انواع متریال موجود و مزایا و معایب آن ، نورپردازی ، استفاده بهینه از فضا ، سبک های معماری ، راهنمای خرید و اجرا و ... را با ما در میان بگذارید.

این بسته مناسب آن دسته از افرادی است که تصمیمات کلی در خصوص دکوراسیون خود را گرفته اند اما در برخی جزییات و نیز اجرا نیاز به مشورت با یک نفر متخصص طراحی داخلی احساس می نمایند.

مشاوره حرفه ای طراحی داخلی با متخصص طراحی داخلی (یک ساعت)

ما در زیباست همراهتان خواهیم بود تا دکوراسیونی چشم نواز و فضایی دلنشین را در محیط زندگی خود تجربه نمایید. برای مشاوره رایگان (15 دقیقه) با معماران و متخصصین طراحی فضای داخلی زیباست کافیست شماره تماس خود و زمان مناسب برای تماس را انتخاب نمایید تا معماران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.
  • فایل ها را به اینجا بکشید
در صورت هرگونه ابهام، سوالات خود را از طریق شماره پشتیبانی 09033454764 با ما در میان بگذارید.