طراحی فضای داخلی (بسته VIP)


طراحی فضای داخلی آنلاین (بسته ویژه)

 

تفاوتی ندارد که می خواهید برای منزل جدید خود دکوراسیون تازه ای داشته باشید یا دکوراسیون موجود خود را بهبود ببخشید ، استفاده از بسته VIP طراحی فضای داخلی زیباسِت به شما کمک خواهد کرد تا بصورت حرفه ای و با در نظر گرفتن تمام جوانب فضای ایده آل خود را ایجاد کنید.

در بسته طراحی فضای داخلی آنلاین (VIP) شما بصورت مستقیم با یک نفر از طراحان داخلی تیم معماری زیباسِت در تماس خواهید بود تا دکوراسیون ایده آل شما طراحی شود. طراحی دکوراسیون می تواند شامل چینش کامل یک فضای جدید و یا ایجاد تغییراتی در فضای موجود باشد.

در این روش شما ابتدا با طراح داخلی خود بصورت مستقیم صحبت خواهید کرد تا انتظارات ، اهداف ، محدودیت ها و .... را با ایشان در میان بگذارید و طراح داخلی زیباسِت نیز با نیازها ، سلایق و سایر پارامترهای حائز اهمیت در طراحی فضای داخلی شما آشنا گردد.

سپس طراحی فضای داخلی و دکوراسیون شما بر اساس اطلاعات گرفته شده در مرحله قبل آغاز شده و در ابتدا سه پلان 2 بعدی که بیانگر حالات مختلف جانمایی وسایل و مبلمان شما خواهد بود برایتان ارسال خواهد گردید. در این مرحله جهت اطمینان خاطر شما امکان دو بار بازبینی طرح و در صورت نیاز انجام اصلاحات مدنظر شما بصورت رایگان نیز پیش بینی شده است.

پس از تایید نهایی پلان جانمایی مبلمان و اثاثیه توسط شما، تیم معماری زیباسِت طراحی سه بعدی فضای شما را آغاز خواهند کرد. تصاویر سه بعدی به شما کمک خواهند کرد تا نتیجه نهایی تغییر دکوراسیون خود را مشاهده و پس از اطمینان از رضایتبخشی آن ، اقدام به اجرای آن نمایید. در این مرحله نیز به منظور افزایش رضایتندی شما عزیزان ، امکان یک بار بازبینی و انجام اصلاحات مدنظر مطابق با خواسته شما فراهم گردیده استp>

سپس بر اساس طرح تایید شده ، توصیه های لازم در خصوص اجرا و خرید به شما داده خواهد شد تا به سهولت هر چه بیشتر دکوراسیون طراحی شده را اجرا نمایید. همچنین با استفاده از پشتیبانی دو هفته ای در نظر گرفته شده ، می توانید هرگونه ابهام خود را در خصوص اجرای دکوراسیون با طراح داخلی خود در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید نحوه انجام کار را مطالعه کنید.

طراحی فضای داخلی (Vip) جهت فضاهای فروشگاهی، تجاری، اداری، نمایشگاهی، نمای ساختمانی

  • فایل ها را به اینجا بکشید
  • تعداد فضای مورد نیاز جهت طراحی

  • 0 تومان
در صورت هرگونه ابهام، سوالات خود را از طریق شماره پشتیبانی 09033454764 با ما در میان بگذارید.