مزایای تغییر دکوراسیون آنلاین

آسانترین راه برای داشتن خانه ای رویایی


زیبا ، ساده ، مطمئن ، اقتصادی

parallax background

ما در زیباسِت ، شیوه ای که افراد با آن خانه خود را طراحی و دکور می کنند را متحول کرده ایم. با استفاده از زیباسِت شما دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر معماری ندارید و با صرف زمان و هزینه ای اندک می توانید پیش از شروع کار نتیجه نهایی را مشاهده کرده و سپس تغییر دکوراسیون خود را آغاز کنید و نگران تلف شدن زمان و بودجه خود نباشید.

تیم معماری متخصص و خوش سلیقه ما همراه شما خواهند بود تا بهترین چینش را برای فضای زندگی شما خلق کنند. ما به شما کمک خواهیم کرد تا بصورت کاملا سفارشی فضای داخلی خود خود را طراحی کنید و دکوراسیون خود را تغییر دهید.

همچنین برای رضایت خاطر شما عزیزان امکان مشاوره رایگان در سایت را فراهم کرده ایم. چنانچه هرگونه ابهامی در خصوص نحوه چینش ، دکور و یا تغییر دکوراسیون خانه ی خود دارید ، می توانید بصورت رایگان و با استفاده از چت آنلاین از نظرات تیم معماری حرفه ای ما برخوردار شوید.

بیش از 90% کاهش هزینه

نسبت به مراجعه حضوری

حداقل 70% صرفه جویی در زمان

نسبت به مراجعه حضوری

هوشمندانه عمل کنید ، خانه ای زیبا و متفاوت داشته باشید

برای هر سلیقه ای ، برای هر بودجه ای

چرا تغییر دکوراسیون با زیباسِت؟!

طراحی دکوراسیون زیباست

طراحی حرفه ای

تیم معماری متخصص و باتجربه زیباسِت به شما کمک می کنند تا تمام جوانب دکوراسیون خود را در نظر بگیرید. ما علاوه بر زیبایی منزل شما، به جنبه های دیگری ا از قبیل راحتی ، استفاده بهینه از از فضاها ، نور پردازی مناسب و ... نیز می اندیشیم تا شما آرامش خاطری دل انگیز را در منزلتان تجربه کرده و اوقاتی خودش را با عزیزانتان سپری نمایید.

تغییر-دکور-ارزان-و-لاکژری-با-هزینه-کم

طراحی هماهنگ و اصولی

تیم معماری زیباسِت با رعایت اصول طراحی فضای داخلی ، رعایت روانشناسی و ترکیب رنگ ها و توجه به کارکرد هر یک ، تسلط به نحوه چینش بهینه فضای منزل و استفاده حداکثری و بهینه از فضاها ، آشنایی با انواع مبلمان و لوازم منزل و دکوراتیو موجود در بازار و تنوع و کارکرد هریک و ... ، بهترین دکوراسیون و فضای زندگی را با توجه نیازها و علایق شما طراحی می کنند تا شما زندگی در خانه ای دوست داشتنی و زیبا را تجربه کنید.

زیباست-اولین-مرجع-تغییر-دکوراسیون-آنلاین

دکوراسیون مبتنی بر آخرین روندهای روز دنیا

تیم طراحی داخلی زیباسِت و همواره و بصورت روزانه در حال مطالعه و رصد روندهای دیزاین داخلی و آخرین گرایش های دکوراسیون روز دنیا هستند تا با ترکیب آن ها با نیاز و سلیقه شما ، بهترین و بروزترین فضای ممکن را خلق کنند.

معماری-فضای-داخلی-زیباست

کاهش هزینه های خرید و اجرا

با استفاده از خدمات طراحی و تغییر دکوراسیون زیباسِت ، شما با مشاهده نتیجه نهایی پیش از آغاز و با در دست داشتن لیست خرید می توانید برآورد دقیقی از هزینه های مورد نیاز داشته باشید و همچنین با استفاده از لیست خرید می توانید تا 30% در هزینه های نهایی خود صرفه جویی نمایید.

مقایسه کنید ; طراحی آنلاین یا مراجعه حضوری

 

 طراحی آنلاین با زیباسِتمراجعه حضوری
کاهش هزینه
صرفه جویی در زمان
نیاز به مراجعه حضوری
انجام کار توسط تیم معماری متخصص
انجام کار صورت کاملا سفارشی
گارانتی رضایتمندی
سرعت تحویل کارزیادمتوسط
دسترسی24 ساعت شبانه روز
7 روز هفته
محدود