طراحی دکوراسیون در مشهد
طراحی دکوراسیون در مشهد
اردیبهشت ۲, ۱۳۹۸
دیزاین منزل در مشهد
دیزاین منزل در مشهد
اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸
نمایش همه

طراحی دکوراسیون چوب در مشهد

معجزه چوب در طراحی دکوراسیون

معجزه چوب در طراحی دکوراسیون

با مقاله طراحی دکوراسیون چوب در مشهد از سایت زیباست در خدمت شما عزیزان هستیم

چوب یکی از پر استفاده ترین متریال های استفاده شده در امر طراحی است و از بیشترین مواد مورد استفاده در طراحی خانه های ویلایی می باشد. اگرچه امروزه بیشتر طرح هایی به سبک صنعتی و متریال های بتنی مورد استقبال قرار می گیرند اما استفاده از متریال چوب علاوه بر زیبایی و احساس طبیعت در فضا، می تواند امکانت دیگری نیز در اختیار شما قرار دهد. در این مطلب قصد داریم بهترین انتخاب دکوراسیون چوب در مشهد را به شما با معرفی انواع خانه های چوبی و دکوراسیون های جذاب چوبی شروع کنیم.

طبق تعریف لغت نامه آکسفورد در مورد “دکوراسیون داخلی” این عبارت را به کار برده است: “هماهنگ سازی طراحی شده برای جلوه دادن رنگ ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک فضا به صورت هنرمندانه”.

 انواع دکوراسیون چوب و خانه چوبی:

 انواع دکوراسیون چوب و خانه چوبی

انواع دکوراسیون چوب و خانه چوبی

امروزه در بیشتر موارد برای طراحی های داخلی خانه (به خصوص آشپزخانه که برای انتخاب رنگ کابینت آن از مقاله راهنمای انتخاب رنگ کابینت استفاده کنید) از چوب استفاده می شود. چوب ها درانواع مختف با رنگ و استقامت متفاوتی وجود دارند. هماهنگ دیگر وسایل مانند سرویس مبلمان، میز تلوزیون، دکوراسیون چوبی منزل و سایروسایل چوبی می تواند زیبایی خانه شما را موجب شود.

اگر فضای باز با پنجره های بزرگ و نور کافی در خانه دارید پیشنهاد ما استفاده رنگ تیره چوب است، اما بالعکس اگر فضای که در اختیار دارید کوچک است بهتر است تا از رنگ های روشن چوب استفاده کنید زیرا باعث بزرگ تر نشان دادن فضا و روشن تر شدن خانه می شود.

استفاده از چوب سبب شده تا فضای خانه بیشتر با طبیعت عجین شود و به عنوان عنصری طبیعی و ظریف، حس بهتری را هم از نظر کلاسیک و هم از نظر مدرنیته به فضا بیافزاید.

استفاده از چوب به عنوان مصالح پایدار و نسبتاً مقرون به صرفه می تواند تلاشی برای یکپارچگی محیطی باشد. یکی از مهمترین خواص چوب تجدید پذیری آن و سازگاری آن با محیط زیست است. از دیگر نکات مهم در مورد چوب مواردی مثل الیاف چوب، مقدار رطوبت، نوع چوب، محل رویش، پهنی دایره سالانه، درجه حرارت، تعداد گره های روی چوب، شرایط نمونه گیری، شرایط لحظه ای آزمایش و دستور العمل آزمایشی است.

اگر شما در این زمینه اطلاعی ندارید بهتر است با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم برای انتخاب مناسب را داشته باشید.

۱.استفاده از قفسه های چوبی برای دکوراسیون چوب در مشهد :

استفاده از دکور چوبی برروی دیوار منازل یا محل کار روشی بسیار شیک و زیبا می باشد. این دکورها علاوه بر زیبایی در صرفه جویی فضا هم به شما بسیار کمک می کنند و باعث نظم دهی به وسایل شما می شود. با داشتن قفسه های اصولی و مدرن، زیبایی را در محیط خود حس کنید.

رنگ، تصویر پس زمینه و کاشی ها ریلی از خصوصیات قفسه های چوبی است که مستلزم دقت و توجه خاص خود است. بهتر است ابتدا فضا را انتخاب و متناسب با فضایتان از این قفسه ها استفاده کنید.

۲.لوورهای چوبی برای سقف خانه:

لوورهای چوبی برای سقف خانه | طراحی دکوراسیون

لوورهای چوبی برای سقف خانه | طراحی دکوراسیون

اگر از سقف یکنواخت خود خسته شده اید بهتر است از چوب کمک بگیرید. استفاده از لوورهای چوبی به طرز جذابی به خانه تان عمق و بعد می دهد. مطمئن باشید در استفاده از این لوورها سرافکنده  و پشیمان نخواهید شد.

۳. کنسول های چوبی:

استفاده از چوب در کنسول های زیبا و منحصر به فرد در دکوراسیون داخلی یکی دیگر از استفاده های جذاب از چوب بشمار می رود. کنسول های که بدون شک حضورشان در فضا بی نظیر و خاص خواهد بود.

نکته مهمی که باید درنظر داشته باشید این است که متخصصان ما برای زمینه دکوراسیون چوب در مشهد استفاده از آینه و کنسول را برای فضا سازی بهتر و بعد دادن حیاتی می دانند پس سعی کنید تا از نقش این دو غافل نشوید.

۴. قاب های چوبی:

یک تابلو خوش نقش با قابی از جنس چوب هم می تواند در دکوراسیون شما غوغا به پا کند. اگر فکر می کنید چوب ها باید در ابعاد و مقیاس بزرگ به کار گرفته شوند در اشتباهید زیرا استفاده از چوب به باریک ترین شکل ممکن هم می تواند در خانه حضور داشته باشد و زیبای خاص خودش را برای شما به ارمغان آورد.

۵.کفپوش های چوبی:

کفپوش های چوبی | طراحی دکوراسیون در مشهد

کفپوش های چوبی | طراحی دکوراسیون در مشهد

امروزه استفاده از کفپوش های چوبی مانند پارکت هم بسیار عامه پسند است و شما هم می توانید با استفاده از این ترفند با یک تیر دو نشان بزنید، هم حس و حالی مدرن به خانه تان اضافه کنید وهم از چوب برای دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده کنید.

استفاده از چوب برای ویترین فروشگاهی:

استفاده از چوب برای ویترین فروشگاهی | طراحی دکوراسیون در مشهد

استفاده از چوب برای ویترین فروشگاهی | طراحی دکوراسیون در مشهد

یک نکته مهم:

ویترین فروشگاه شما برروی جلب نظر مشتری تاثیر مستقیم دارد.

در بدو امر، شما بایستی نظر مشتری را به خود جلب کنید تا از شما خرید کنند سپس از خرید خود تعریف کنند تا برای تبلیغات محصولات شما کارایی داشته باشند.

این پروسه در بهترین حالت بین سه الی ده سال زمان خواهد برد و البته اگر در جلب مشتریان اولیه موفق نباشید، انتهایی وجود نخواهد داشت.

یک طرح خوب برای ویترین می تواند مشتری را به سمت مغازه شما بکشد و بالعکس یک طراحی غیر استاندارد می تواند برای دفع مشتری کافی باشد. طراحی دکوراسیون و ویترین اگر به صورت استاندارد با اصول آکادمیک و حرفه ای همراه باشد می تواند تغییرات اساسی در میزان مراجعه داشته باشد.

طراحی ویترین | طراحی دکوراسیون

طراحی ویترین | طراحی دکوراسیون

اصولی که در زمینه طراحی ویترین باید به آن توجه داشته باشید شامل:

  • خوانایی و شفافیت در طراحی ویترین مغازه
  • رنگ و نور
  • استفاده از هنرهای مفهومی

اگر ویترینی همراه با اصول کارشناسان درزمینه دکوراسیون چوب در مشهد می خواهید بهتر است ابتدا با مشاوران ما تماس بگیرید. ( ۰۹۰۳۳۴۵۴۷۶۴ )

طراحی دکوراسیون در مشهد :

دنیای دکور و دکوراسیون پایانی ندارد و روز به روز با به میدان آمدن ابزار و سلایق و ایده های جدید این عرصه مطالب بیشتری را برای خواندن به خود اضافه می کند.مطالبی که قطعا اگر کسی کمی وقت برای خواندن آن ها صرف کند به راحتی و با هزینه های بصرفه می تواند دکوراسیون محیط خانه و یا محیط کار خود را تنوع ببخشد و از آن لذت ببرد.ما در شرکت طراحی دکوراسیون زیباست روز به روز با تولید محتوای ناب و جدید آخرین خواندنی های عرصه دکوراسیون را اعم از دکوراسیون داخلی منزل ، دکوراسیون محیط کار ، دکوراسیون آشپزخانه ، دکوراسیون اتاق کودک دلبندتان و … همواره بهترین مقالات را در اختیار کاربران عزیزمان قرار می دهیم که میتوانید برای مطالعه این مقالات به بخش مجله زیباست مراجعه کنین و بهترین ایده ها و بصرفه ترین اونها رو زودتر از بقیه یاد بگیرید و اجرا کتید.

کلام آخر:

استفاده از چوب در طراحی خانه، ویترین مغازه و یا فضای اداری را شاید پر مصرف ترین متریال مورد استفاده بدانیم،چوب یکی از تطبیق پذیرترین مواد برای استفاده در دکوراسیون داخلی بشمارمیاید. طبق نظر مشاوران ما در زمینه دکوراسیون چوب در مشهد استفاده از این عنصر می تواند یکی از راه های ایجاد فضاهای مطوبع جسمانی و روحانی دانست، استفاده از چوب می تواند نمایی شیک و مدرن به فضای داخلی یا بیرونی شما دهد.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *